Likvidácia s.r.o.

V čase zmien a nových začiatkov je likvidácia s.r.o. niekedy nevyhnutným krokom. V našej advokátskej kancelárii vám ponúkame komplexnú podporu a odborné vedenie počas celého procesu likvidácie. Ako experti v oblasti práva sme tu, aby sme vám poskytli jasnú navigáciu pri rozpletaní zložitostí likvidácie, od podania potrebných dokumentov na súd až po záverečné vyrovnanie záväzkov. Naším cieľom je zabezpečiť hladký a transparentný proces, ktorý minimalizuje stres a neistotu. S nami sa môžete sústrediť na budúcnosť, zatiaľ čo my sa postaráme o právne aspekty zániku vašej spoločnosti.

Likvidácia s.r.o. - online služby

Online služba

Likvidácia s.r.o. - dobrá cena

Šetríme Vaše náklady a čas

likvidacia sro bezplatna konzultacia
Bezplatná konzultácia
Likvidácia s.r.o. - Rýchlosť služby
Rýchlosť služby

Zrušenie s.r.o.

Rozhodli ste sa zrušiť s.r.o, ktorú už nepotrebujete a len Vás administratívne a finančne zaťažuje? Pomôžeme Vám ukončiť podnikanie a zbaviť sa firmy formou likvidácie za podmienky, že spoločnosť nemá dlhy. 

Likvidácia s.r.o. - cena

Finančné podmienky:

 • vstup s.r.o. do likvidácie (1. fáza): 277 eur + 50 eur súdny poplatok
 • výmaz s.r.o. z obchodného registra (2. fáza): 277 eur 

Ďalšie výdavky vynaložíte na:

 • povinný preddavok 1.500 €, ktorý notár vráti po výmaze s.r.o. (+ poplatok notárovi za úschovu preddavku)
 • odmenu za 2 mimoriadne účtovné závierky
Likvidácia sro za dobrú cenu v celej SR
Kde poskytujeme službu - likvidácia s.r.o.?

Likvidáciu s.r.o. poskytujeme pre klientov z celej SR:

 • Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Likvidácia s.r.o. spočíva v dvoch po sebe nasledujúcich fázach:

1. fáza likvidácie s.r.o. – zrušenie spoločnosti

 • 1
  Zostavenie mimoriadnej účtovnej závierky ku dňu predchádzajúcemu vstupu s.r.o. do likvidácie.
 • 2
  Zvolanie valného zhromaždenia, ktoré rozhodne o:
  • zrušení spoločnosti a vstupe do likvidácie
  • vymenovaní likvidátora (konateľa spoločnosti) a jeho spôsobe konania za spoločnosť
  • doplnenie obchodného mena s.r.o. o slová „v likvidácii”
 • 3
  Zloženie preddavku 1.500,- eur do notárskej úschovy – suma bude vrátená po 30 dňoch po výmaze spoločnosti z obchodného registra.
 • 4
  Zápis rozhodnutí v bode 2. do obchodného registra.
 • 5
  Zverejnenie vstupu spoločnosti do likvidácie a výzvy na prihlásenie pohľadávok v Obchodnom vestníku po dobu šesť mesiacov (príp. 12 mesiacov, ak máte daňové nedoplatky / daňovú kontrolu).
 • 6
  Podanie mimoriadnej účtovnej závierky daňovému úradu do 3 mesiacov od vstupu do likvidácie.

2. fáza likvidácie s.r.o. – výmaz spoločnosti z obchodného registra

 • 1
  Zostavenie mimoriadnej účtovnej závierky ku dňu skončenia likvidácie, konečnej správy o priebehu likvidácie a návrhu na rozdelenie likvidačného zostatku a zverejnenie oznámenia v Obchodnom vestníku. V obchodnom vestníku sa zverejní oznámenie o skočení likvidácie.
 • 2
  Zvolanie mimoriadneho zasadnutia valného zhromaždenia a schválenie dokumentov uvedených v bode 1.
 • 3
  Návrh na výmaz spoločnosti z obchodného registra.
 • 4
  30 dní od výmazu s.r.o. žiadať notára o vydanie preddavku na likvidáciu v sume 1.500,- eur.
 • 5
  Doručiť daňovému úradu mimoriadnu účtovnú závierku v termíne na podanie daňového priznania.

Likvidácia s.r.o. - nezáväzná objednávka

Zmeny v s.r.o. do týždňa a za nízke ceny. Celá Slovenská Republika

Zmeny v s.r.o.

Ako všetko v živote, nič nie je večné, tak isto sa to týka spoločností s ručením obmedzeným – s.r.o. Či už meníte obchodné meno, sídlo, konateľa … zmeny v s.r.o. je pre vás neoceniteľná služba, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Viac informácií
Založenie s.r.o. už za 6 dní od 250 € - celá SR

Založenie s.r.o.

Asi najčastejšou formou podnikania u nás je spoločnosť s ručením obmedzeným – ľudovo nazývaná aj „eseročka“. Ušetríme Vám čas, nervy aj peniaze. Svoj drahocenný čas venujte podnikaniu a založenie s.r.o. zverte profesionálom. Už od 250 €.

Viac informácií

Referencie

Ján Struhár pred 8 mesiacmi
Behanie po rôznych úradoch je pre mňa nočná mora. Chcel som si založiť s.r.o. a dal som na odporúčanie, aby som oslovil Advokátsku kanceláriu LEONY LEGAL s.r.o. Založenie s.r.o. bolo naozaj rýchle a jednoduché. Ušetrilo mi to kopec času a nervov a bonus k tomu bol, že to bolo naozaj... Celá recenzia
julia stanikova pred 10 mesiacmi
Som veľmi spokojná s jednaním a výsledkom práce JUDr. Sulačekovej. Moje požiadavky boli vybavené bez akýchkoľvek prieťahov a zbytočného zdržiavania. A za naozaj prijateľnú cenu. Aj v budúcnosti, v prípade potreby, využijem služby tejto spoločnosti. Spokojná zákazníčka.
Richard Varga pred 9 mesiacmi
Advokatska kancelaria mi poskytla prvotriedne sluzby pri zmenach v spolocnosti a poradenstvo pri vymahani pohladavok. Rychla odozva, promptne jednanie a prijemne vystupovanie. Urcite sa na nu obratim v buducnosti ked budem potrebovat pravne poradenstvo.
Patrik pred 9 mesiacmi
Môžem iba odporučiť. Vymoženie dlhu prebehlo rýchlo a bez zbytočných problémov, taktiež bez poplatkov advokátskej kancelárií s profesionálnym prístupom. Služby určite ešte využijem
gentiana sro pred 8 mesiacmi
Po dvojrocnej spolupraci s AK mozem len vrelo doporucit sluzby JUDr. Sulacekovej, vzdy vsetko prebehlo rychlo a k nasej spokojnosti s kladnym vysledkom.