Vzory na stiahnutie zdarma

  1. AML dokumentácia (program vlastnej činnosti povinnej osoby zameranej proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti a financovaniu terorizmu)
  2. Zmluva o pôžičke medzi obchodnými spoločnosťami
  3. Predžalobná výzva medzi obchodnými spoločnosťami
  4. Dohoda o splátkach a uznanie dlhu medzi podnikateľmi
  5. Darovacia zmluva na novozameraný pozemok
  6. Zakladateľské dokumenty pre jednoosobovú spoločnosť s ručením obmedzeným
  7. Kúpna zmluva na motorové vozidlo medzi fyzickými osobami
  8. Kúpna zmluva na motorové vozidlo medzi obchodnou spoločnosťou a fyzickou osobou
  9. Návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností

Vzory sa zobrazia po vyplnení formulára

Referencie

Ján Struhár pred 7 mesiacmi
Behanie po rôznych úradoch je pre mňa nočná mora. Chcel som si založiť s.r.o. a dal som na odporúčanie, aby som oslovil Advokátsku kanceláriu LEONY LEGAL s.r.o. Založenie s.r.o. bolo naozaj rýchle a jednoduché. Ušetrilo mi to kopec času a nervov a bonus k tomu bol, že to bolo naozaj... Celá recenzia
julia stanikova pred 9 mesiacmi
Som veľmi spokojná s jednaním a výsledkom práce JUDr. Sulačekovej. Moje požiadavky boli vybavené bez akýchkoľvek prieťahov a zbytočného zdržiavania. A za naozaj prijateľnú cenu. Aj v budúcnosti, v prípade potreby, využijem služby tejto spoločnosti. Spokojná zákazníčka.
Patrik pred 9 mesiacmi
Môžem iba odporučiť. Vymoženie dlhu prebehlo rýchlo a bez zbytočných problémov, taktiež bez poplatkov advokátskej kancelárií s profesionálnym prístupom. Služby určite ešte využijem
Richard Varga pred 8 mesiacmi
Advokatska kancelaria mi poskytla prvotriedne sluzby pri zmenach v spolocnosti a poradenstvo pri vymahani pohladavok. Rychla odozva, promptne jednanie a prijemne vystupovanie. Urcite sa na nu obratim v buducnosti ked budem potrebovat pravne poradenstvo.
gentiana sro pred 8 mesiacmi
Po dvojrocnej spolupraci s AK mozem len vrelo doporucit sluzby JUDr. Sulacekovej, vzdy vsetko prebehlo rychlo a k nasej spokojnosti s kladnym vysledkom.