Zmeny v s.r.o. -
rýchlo

Ako všetko v živote, nič nie je večné. Tak isto sa to týka spoločností s ručením obmedzeným – s.r.o. Či už meníte obchodné meno, sídlo, konateľa…  zmeny v s.r.o.  je pre vás neoceniteľná služba, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Zmeny v s.r.o. do týždňa

Zmeny zapísané do týždňa

Zmeny v s.r.o. - konzultácia zdarma

Poradenstvo a konzultácia zdarma

Zmeny v s.r.o. za nízke ceny - online služba
Nízke ceny - online služba
Zmeny v s.r.o. pre celú Slovenskú Republiku SR
Služba pre celú SR

Zmeny v s.r.o.

Naša advokátska kancelária poskytuje služby týkajúce sa zmien v spoločnostiach s ručením obmedzeným (s.r.o.) spočívajúce vo vypracovaní dokumentov potrebných pre implementáciu zmien v s.r.o., v príprave podkladov potrebných pre zápis zmien do obchodného registra a v zastupovaní klientov v súdnom konaní, ktorých cieľom je zaregistrovanie zmien v obchodnom registri.

Táto služba sa špecializuje na komplexné riešenia a implementácie zmien v korporátnej štruktúre a prevádzke spoločnosti. Napríklad:

 • zmena obchodného mena
 • zmena sídla
 • rozšírenie predmetov podnikania (predmetov činnosti)
 • výmaz predmetov podnikania,
 • zmena konateľov, tzn. vymenovanie a odvolanie konateľov
 • zmena spôsobu konania konateľov
 • zmena údajov o konečnom užívateľovi výhod (KÚV),
 • zmena spoločníkov, prevod obchodného podielu
  zmena základného imania; zvýšenie základného imania alebo zníženie základného imania
 • udelenie prokúry prokuristovi, odvolanie prokúry,
 • zmena údajov konateľov/spoločníkov/prokuristov (zmena/oprava priezviska a trvalého pobytu)
Zmeny v s.r.o. - nízka cena - profesionalita - rýchlosť - celá SR
Kde poskytujeme službu zmeny v s.r.o.?

Zmeny v s.r.o. poskytujeme pre klientov z celej SR:

 • Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Zmeny v s.r.o. - cenník

Urobte so svojou spoločnosťou krok vpred bez zbytočných komplikácií a vysokých nákladov. Ponúkame cenovo dostupné právne služby, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám:

Na čo sa môžete spoľahnúť

 • Viac ako 15 rokov skúseností
 • Člen Slovenskej advokátskej komory
 • Poistenie výkonu advokátskej činnosti na 1.500.000 €
 • Pozitívne referencie a spokojnosť klientov so službou

Postup spolupráce:

 1.  Vyplníte nezáväznú objednávku a napíšete, o vykonanie akých zmien v s.r.o. máte záujem.
 2. Po potvrdení objednávky vypracujeme a zašleme Vám potrebné dokumenty.
 3. Dokumenty podpíšete (prípadne overíte u notára) a zašlete nám ich späť na email.
 4. Podáme návrh na zápis zmien do obchodného registra a o úspešnom zápise Vás informujeme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Zmeny v s.r.o. - nezáväzná objednávka

Referencie

Ján Struhár pred 8 mesiacmi
Behanie po rôznych úradoch je pre mňa nočná mora. Chcel som si založiť s.r.o. a dal som na odporúčanie, aby som oslovil Advokátsku kanceláriu LEONY LEGAL s.r.o. Založenie s.r.o. bolo naozaj rýchle a jednoduché. Ušetrilo mi to kopec času a nervov a bonus k tomu bol, že to bolo naozaj... Celá recenzia
julia stanikova pred 10 mesiacmi
Som veľmi spokojná s jednaním a výsledkom práce JUDr. Sulačekovej. Moje požiadavky boli vybavené bez akýchkoľvek prieťahov a zbytočného zdržiavania. A za naozaj prijateľnú cenu. Aj v budúcnosti, v prípade potreby, využijem služby tejto spoločnosti. Spokojná zákazníčka.
Richard Varga pred 9 mesiacmi
Advokatska kancelaria mi poskytla prvotriedne sluzby pri zmenach v spolocnosti a poradenstvo pri vymahani pohladavok. Rychla odozva, promptne jednanie a prijemne vystupovanie. Urcite sa na nu obratim v buducnosti ked budem potrebovat pravne poradenstvo.
Patrik pred 9 mesiacmi
Môžem iba odporučiť. Vymoženie dlhu prebehlo rýchlo a bez zbytočných problémov, taktiež bez poplatkov advokátskej kancelárií s profesionálnym prístupom. Služby určite ešte využijem
gentiana sro pred 8 mesiacmi
Po dvojrocnej spolupraci s AK mozem len vrelo doporucit sluzby JUDr. Sulacekovej, vzdy vsetko prebehlo rychlo a k nasej spokojnosti s kladnym vysledkom.