Vzory na stiahnutie zdarma

AML dokumentácia (program vlastnej činnosti povinnej osoby zameranej proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti a financovaniu terorizmu)

Zmluva o pôžičke medzi obchodnými spoločnosťami

Predžalobná výzva medzi obchodnými spoločnosťami

Dohoda o splátkach a uznanie dlhu medzi podnikateľmi

Darovacia zmluva na novozameraný pozemok

Zakladateľské dokumenty pre jednoosobovú spoločnosť s ručením obmedzeným

Kúpna zmluva na motorové vozidlo medzi fyzickými osobami

Kúpna zmluva na motorové vozidlo medzi obchodnou spoločnosťou a fyzickou osobou

Návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností

Referencie

Ján Struhár pred 5 mesiacmi
Behanie po rôznych úradoch je pre mňa nočná mora. Chcel som si založiť s.r.o. a dal som na odporúčanie, aby som oslovil Advokátsku kanceláriu LEONY LEGAL s.r.o. Založenie s.r.o. bolo naozaj rýchle a jednoduché. Ušetrilo mi to kopec času a nervov a bonus k tomu bol, že to bolo naozaj... Celá recenzia
Richard Varga pred 6 mesiacmi
Advokatska kancelaria mi poskytla prvotriedne sluzby pri zmenach v spolocnosti a poradenstvo pri vymahani pohladavok. Rychla odozva, promptne jednanie a prijemne vystupovanie. Urcite sa na nu obratim v buducnosti ked budem potrebovat pravne poradenstvo.
julia stanikova pred 7 mesiacmi
Som veľmi spokojná s jednaním a výsledkom práce JUDr. Sulačekovej. Moje požiadavky boli vybavené bez akýchkoľvek prieťahov a zbytočného zdržiavania. A za naozaj prijateľnú cenu. Aj v budúcnosti, v prípade potreby, využijem služby tejto spoločnosti. Spokojná zákazníčka.
Patrik pred 6 mesiacmi
Môžem iba odporučiť. Vymoženie dlhu prebehlo rýchlo a bez zbytočných problémov, taktiež bez poplatkov advokátskej kancelárií s profesionálnym prístupom. Služby určite ešte využijem
gentiana sro pred 5 mesiacmi
Po dvojrocnej spolupraci s AK mozem len vrelo doporucit sluzby JUDr. Sulacekovej, vzdy vsetko prebehlo rychlo a k nasej spokojnosti s kladnym vysledkom.